DOSYĆ!

Autor nieznany:

Nigdy nie interesowało mnie, czy jesteś „gejem”, czy kimkolwiek innym, według swego wyboru, dopóki nie zacząłeś wpychać mi tego do gardła.

Nigdy nie obchodziło mnie, jakiego jesteś koloru, jeśli byłeś dobrym człowiekiem, dopóki nie zacząłeś obwiniać mnie za swoje problemy.

Nigdy nie obchodziły mnie twoje przekonania polityczne, dopóki nie zacząłeś mnie potępiać za moje.

Nigdy nie interesowało mnie, skąd się znalazłeś w naszej wielkiej Republice, dopóki nie zacząłeś potępiać ludzi z powodu ich miejsca urodzenia i ich historii, która uczyniła ich tym, kim oni teraz są.

Nigdy nie interesowało mnie, czy byłeś bogatym lub biednym, ponieważ byłem w obydwu sytuacjach, dopóki nie zacząłeś mnie wyzywać, bo ciężko pracowałem, by polepszyć mój status.

Nigdy nie obchodziło mnie, czy twoje przekonania są inne niż moje – dopóki nie powiedziałeś, że moje przekonania są błędne.

Nigdy nie obchodziło mnie, że nie lubisz broni, dopóki nie spróbowałeś mi jej zabrać.

Teraz zaczęło mnie to obchodzić. Zużyłem całą moją tolerancję, jaką miałem do zaoferowania. To już nie jest mój problem. To Twój problem. W dalszym ciągu możesz to naprawić. Jeszcze nie jest za późno. Ale wkrótce będzie.

Normalnie jestem bardzo cierpliwą osobą. Ale moja cierpliwość się wyczerpała. Są dziesiątki milionów ludzi, którzy tak jak ja mają dość tych wszystkich antyamerykańskich bzdur!

Zawsze troszczyłem się o życie, i to każde życie, a teraz próbujesz narzucić mnie i innym współobywatelom i patriotom przekonanie, że niektóre życia mają większe znaczenie niż inne. Protestujesz, robisz zamieszki, atakujesz, palisz i rabujesz. Twój tak zwany „ruch” stał się radykalną, wymykającą się spod kontroli, bandą zbirów, przestępców i anarchistów, którzy niszczą nasz Kraj.

Mamy tego dość! Ameryka to najwspanialszy kraj na Ziemi i jeśli nie lubisz Ameryki, możesz ją opuścić. Mamy dosyć zajmowania się twoimi, idącymi w złym kierunku „uczuciami”.

Nie masz prawa używać amerykańskiej wolności, jeżeli jednocześnie próbujesz ją odebrać innym Amerykanom.

=========================================

„Śpimy spokojnie w naszych łóżkach, ponieważ szorstcy mężczyźni stoją w nocy gotowi, by odpowiedzieć przemocą tym, którzy chcieliby nas skrzywdzić”. – Winston Churchill

Polskie tłumaczenie Alex Wieseltier

2 myśli na temat “DOSYĆ!

 1. Bardzo madry tekst.
  Sam wykreslilbym linijke o broni, ale to tylko dlatego, ze jestem Polakiem i tutaj powszechny dostep do broni palnej nigdy nie byl tradycja – w przeciwienstwie do USA.
  Natomiast jako Polak ze smutkim musze dopisac jeszcze jedna strofe:

  „Nigdy nie nosilem zadnej niecheci do Zydow, a od momentu zdobycia jakiejkolwiek swiadomosci w tym temacie wrecz traktowalem Ich jako Starszych Braci w Wierze i jeszcze bardziej od nas udreczonych Towarzyszy Okupacyjnej Niedoli. Az zaczales prowokacyjnie powtarzac „polskie obozy zaglady, polskie obozy zaglady”, przypisywac mi odpowiedzialnosc za Holocaust i falszowanie historii, choc moja Babcia ryzykowala zyciem Swoim i mojej Mamy dla ratowania Twojego rodaka, oskarzac mnie, ze wyssalem antysemityzm z mlekiem Matki – tej Matki, ktora z powodu karmionego Zyda omal nie zostala rozstrzelana jako 11-letnie dziecko, az w koncu wyciagnales rece po moj ciezko zapracowany dobytek, choc nigdy w zyciu nie wzbogacilem sie na krzywdzie zadnego Zyda.”

  Niestety w pedzacej przez zachod lewackiej ofensywie takze Zydzi maja swoj ogromny udzial. Wystarczy rozejrzec sie po amerykanskich uniwersytetach, studiach filmowych itp… Ilu zamienilo wiare swoich Ojcow na rewolucyjny marksizm?

  Ale nie Pan. Dziekuje za opublikowanie tego tekstu, ze mial Pan odwage powiedziec „DOSYC”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s